KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645245
nr 1264 5245
Birgitta von Schantz, "Paprika". Signerad, daterad 81. Olja på duk, 30x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:34:35
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr